Podpisanie umowy na wykonanie prac dodatkowych na terenie Gminy Miękinia

W dniu 23.06.2017 podpisaliśmy umowę na wykonanie prac dodatkowych w zakresie budowy oświetlenia drogowego na terenie Gminy Miękinia.

Zakres prac:

  • Budowa oświetlenia drogowego w miejscowości Wilkszyn na ul. Wiśniowogórskiej o długości ok 210 m, z oprawami LED na słupach aluminiowych. Ilość słupów: 5, ilość opraw: 5. Podłączenie do istniejącego gminnego oświetlenia ulicznego na ul. Wiśniowej.
  • Budowa oświetlenia drogowego w miejscowości Wilkszyn na ul. Łąkowa o długości ok 205 m, z oprawami LED na słupach aluminiowych. Ilość słupów: 5, ilość opraw: 5. Podłączenie do istniejącego gminnego oświetlenia ulicznego na ul. Leśnej.
  • Budowa oświetlenia drogowego w miejscowości Wilkszyn na ul. Północnej, Chabrowej i Kwiatowej o długości ok 900 m, z oprawami LED na słupach aluminiowych. Ilość słupów: 21, ilość opraw: 21. Podłączenie do istniejącego gminnego oświetlenia ulicznego na ul. Polnej.
  • Budowa oświetlenia drogowego w miejscowości Lutynia na ul. Szkolnej z oprawami LED na słupach aluminiowych. Ilość słupów: 7, ilość opraw: 7 oraz 7 opraw LED oświetlenia parkowego w miejscowości Lutyni w parku przy ul. Szkolnej na 7 słupach parkowych.
  • Budowa oświetlenia drogowego w miejscowości Lutynia na ul. Wiśniowej o długości ok 916 m, z oprawami LED na słupach aluminiowych. Ilość słupów: 22, ilość opraw: 22.