ITINET | IT & ELEKTROENERGETYKA

O firmie

Firma ITINET Robert Wojniusz rozpoczęła swoja działalność w 2009 roku świadcząc usługi z branży informatycznej oraz telekomunikacyjnej na terenie województwa: lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, opolskiego. Realizujemy ogólnopolskie projekty informatyczne oraz świadczymy usługi outsourcingu dla sektora paliwowego, bankowego, publicznego oraz placówek oświaty. Opierając się na doświadczeniu oraz wiedzy naszych pracowników, oferujemy Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę informatyczną.

Naszą ofertę kierujemy do firm oraz instytucji oczekujących najwyższej jakości usług oraz konkurencyjnych cen. W ramach współpracy wszystkie czynności związane z obsługą teleinformatyczną powierzone zostaną profesjonalistom. Kadra w firmie ITINET to przeszkoleni specjaliści, którzy służą pomocą zarówno na etapie doboru zaplecza informatycznego jak i podczas eksploatacji istniejących rozwiązań. Nasza oferta pozwoli znacznie ograniczyć koszty w Państwa organizacji przy wykorzystaniu najnowocześniejszych standardów i zachowaniu wysokiej jakości usług.

Od 2014 roku poszerzyliśmy swoją działalność wkraczając na rynek elektroenergetyki. Oferujemy kompleksową budowę i modernizację oświetlenia ulicznego oraz innych obiektów kubaturowych na terenie całego kraju. W realizacji tego typu inwestycji posiadamy dużą wiedzę, doświadczenie oraz wykwalifikowanych pracowników branży energetycznej i budowlanej. Dotychczas podjęte przedsięwzięcia zostały przez nas zakończone pełnym sukcesem i gronem zadowolonych klientów. Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z naszą ofertą skorzystają Państwo z oferowanych przez nas usług zarówno z branży informatycznej jak i elektroenergetycznej.